Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri

Turnike Geçiş Sistemleri

Turnike Geçiş Sistemleri

Kartlı geçiş sistemleri,Bariyer sistemi, Turnike geçiş sistemi personel takip ve geçiş sistemlerinde sıkça kullanılmaktadır. Özellikle taşımacılık sektörü,üniversite yemekhanesi gibi yerlerde chipli Plastik kart  tercih edilmektedir. Son dönemde yüz tanıma sistemi ve damar tanıma gibi sistemler de kimya sanayi ve sağlık sektöründe sıkca kullanılan takip sistemlerindendir.

Gizli odalarınız için kartlı geçiş sistemleri 

Örneğin bir ofis sahibisiniz ve birden fazla çalışan personeliniz var. Bu nedenden dolayı da anahtar gibi sistemler sizlere hiç ama hiç güvenli gelmiyor. Peki, ne gibi bir hizmet durumu ortaya konulmalı? Sizlere gizliliğinizi koruyabileceğiniz ve %100’e kadar güvenlik önlemleri sunacak olan plastik kartlı geçiş sistemi bu ürün tipini öneriyoruz. Sadece istediğiniz kişilerin ulaşabileceği oda türü, sizlere bu anlamda da kaliteli hizmet seçenekleri sunmaktan geri kalmamaktadır.

Personel takip sistemi    

Bünyenizde pek çok personel çalıştırıyorsanız, bu anlamda onları takip altında tutabilmek ve işe giriş – çıkış saatlerini anlık olarak kontrol edebilmeniz adına bazı teknoloji ürünlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu kapsamda da en sık kullanılan sistem türü plastik kartlı geçiş sistemleridir. Pek  çok alan için önemli kılınan bu sistem seçenekleri, personellerin işlere giriş ve çıkış yaparken kart okutmasını sağlayacak ve daha sonra var olan dahili hafıza üzerinden sizlere dilediğiniz zaman dokümanları iletebilecek. Bu alanda yapılan kullanım durumları ise günümüz şartlarına göre fazlası ile makul ve tedbirli bir alan durumunu oluşturmaktan da geri kalmamaktadır.

Apartman  girişleri Parmak İzi Tanıma Sistemi

Apartmanınızın güvenlik önlemlerini arttırmak istiyorsanız sizlere  önerdiğimiz plastik kartlı geçiş sistemlerini denemenizi ve sipariş etmenizi öneriyoruz. Zira kapının anahtar gibi bir bölümü olmayacağından dolayı, apartmana sadece kart sahipleri veya daire sahiplerinin rızası ile açılış izni verildiği zaman girişler sağlanacaktır. Bilindiği gibi bu sistem türü artık oteller de çok sık tercih edilmekte ve son dönemlerde de apartmanlarda da sık sık kullanılmaktadır. Yaşlı insanların yer aldığı bir apartman iseniz, kartlı geçiş sistemleri aşamasında artık karşınıza çıkan hiçbir zorluk sizler için sorun olmayacağı gibi, %100’e kadar da güvenlik önlemlerini arttırabilme olanakları bulacaksınız.

Kısacası bu sistem türü, dilediğiniz alanlara tamamen uyum sağlayabileceği gibi fazlası ile kullanışlı bir ürün olarak bilinmektedir. Siz de hemen ürünü sipariş ederek artık çok daha makul ve kapsamlı bir ortam oluşturabilir, kolay montaj ve kurulum aşamalarından sonra var olan güvenlik önlemlerinizi çok daha fazla arttırma şansları bulabilirsiniz. Bugüne kadar kaliteli hizmetler sunabilme noktasında sıkı çalışmalar ortaya koyan  sizlere sadece bir telefon kadar uzaklıktadır. Müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçtikten sonra güvenlik ekipmanları alanında alternatif ürünleri görüntüleyebilir ve sizlere en uygun olan ürün seçeneklerini belirleme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Her geçen gün yaygınlığını arttıran ve kitleler tarafından bir numaralı tercih haline dönüşmüş olan kartlı geçiş sistemleri, çok cüzi rakamlar karşılığında birinci sınıf kalite ile sizlere sunulmaktadır. Bu sayede ise ürünlerin tamamına farklı fiyat seçenekleri ile ulaşabiliyor ve kesenize uygun olan ürün türlerini sipariş edebilme olanaklarına sahip oluyorsunuz. Günümüz teknolojisinde bu ürün tipi fazlası ile kullanışlı ve her daim sizlere kaliteli hizmetler sunabilme maksadı ile hizmetler sağlamaktadır.